Nová sada filmů v Promítej i ty!

Publikováno: 20. 5. 2016 Doba čtení: 1 minuta
Nová sada filmů v Promítej i ty!
© Foto: Jeden svět

Festival Jeden svět 2016 skončil ve všech 33 městech a nyní je řada na vás – milovnících kvalitního dokumentárního filmu, abyste letošní dokumenty mohli kamarádkám, kamarádům, známým a vůbec komukoliv z okolí promítat i vy! Nově jsme pro vás a vaše diváky a divačky nachystali 5 nových filmů z letošního festivalu. Jsme moc rádi, že jde především o vítezný film Jednoho světa 2016 Syrská Love Story, a také divácky nejúspěšnější tituly Co se nenosíKola versus autaSedm písní pro dlouhý život a Nemusíš s láskou, stačí s citem.

Nově nabízíme přidané filmy pouze on-line ke stažení a postupně opustíme DVD nosiče i u starších snímků. Jde nám o maximální dostupnou kvalitu filmů, které na DVD nelze dosáhnout, pohodlnější objednávání a samozřejmě také ekologický přístup k věci. Během roku budou postupně přibývat další dokumetární filmy, aby každý promítač a promítačka měli stále dostatek paliva pro své akce. Můžeme prozradit nyní, že ještě před letními prázdninami vás čeká opravdová lahůdka!

Jděte si pro svůj film na

www.promitejity.cz

Program Promítej i ty! je alternativním způsobem distribuce lidskoprávních dokumentárních filmů, která v Česku doposud nemá obdoby. Dokumenty spolu s doprovodnými materiály jsou v rámci programu zdarma k dispozici komukoliv, kdo má zájem je zhlédnout či promítnout vlastnímu publiku ve svém okolí.

V Promítej i ty! je v současnosti 41 filmů. Každý film doprovází informační materiály, z nichž je možné dozvědět se o tématu filmu více. Postupně se snažíme mapovat kauzy, životy lidí a témata, které naše filmy nabízejí, proto vřele doporučujeme sledovat sekci Novinky.

Děkujeme za přízeň. Přejeme příjemné filmové zážitky a inspirativní debaty.

Tým Promítej i ty!

Autor: Jeden svět

Související články