První ročník All inclusive schools festivalu se vydařil.

Publikováno: 19. 4. 2013 Doba čtení: 1 minuta
První ročník All inclusive schools festivalu se vydařil.
©

Ve čtvrtek 11.dubna v pražském klubu Rock Café úspěšně proběhl první ročník benefičního koncertu All inclusive schools festival. Poděkování patří především skupině dobrovolníků, která pro nás tuto akci uspořádala za podpory programu ThinkBig nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti, jenž poskytl finanční prostředky.

Výtěžek prvního ročníku se vyšplhal přes částku 30.000Kč a bude celý odevzdán pražské pobočce Programů sociální integrace organizace Člověk v tísni o.p.s. a využit při přípravě dětí ze sociálně vyloučeného prostředí na nástup na základní školy.  Tato částka nám také pomůže při podpoře vzdělávacích a volnočasových aktivit k nákupu didaktických pomůcek a knih a při vzdělávání doučujících dobrovolníků. Zkrátka si všech téměř 200 návštěvníků benefičního koncertu může užívat pocit, že kromě toho, že se dobře pobavili, pomohli také správné věci.

Zástupci pražské pobočky PSI děkují ThinkBig, organizátorům a všem zúčastněným

Doufáme, že příští rok se znovu setkáme a své řady ještě rozšíříme na druhém ročníku All inclusive schools festivalu. Do té doby můžete naše aktivity sledovat na facebookovém profilu pražské pobočky:  http://www.facebook.com/cvtpraha

Kazety
Děkujeme. 

Autor: Adriana Černá, koordinátor vzdělávacích programů, kariérní poradce