Studio 6: Nejraději dávám na Vánoce bezpečný porod nebo dívčí sílu, říká Pánek o Skutečném dárku

Publikováno: 2. 12. 2021 Doba čtení: 1 minuta
Studio 6: Nejraději dávám na Vánoce bezpečný porod nebo dívčí sílu, říká Pánek o Skutečném dárku
© Člověk v tísni

Šimon Pánek byl hostem Studia 6, kde hovořil o charitativním eshopu Skutečný dárek. Ředitel Člověka v tísni například vysvětloval okolnosti vzniku vánoční písně "Andělé strážní", která vznikla za účasti řady známých osobností k podpoře letošní vánoční kampaně Skutečného dárku. Kromě toho Šimon prozradil, jaké Skutečné dárky nejraději nakupuje on nebo jak pandemie dopadadla na charitativní organizace a země, ve kterých tyto organizace působí.

"Já jsem tam byl také (při natáčení), což pro mne bylo velice těžké, protože neumím ani ´Skákal pes přes oves´," říká Pánek o natáčení klipu, kterého se účastnili známí zpěváci a zpěvačky jako Václav Neckář, Marie Rottrová, Tomáš Klus nebo vítězka superstar Tereza Mašková. Píseň je  podle Pánka také poděkováním všem, kteří myslí na ostatní, čímž mohou být například lidé, kteří aktuálně pomáhají nemocným v nemocnicím.

Řeč se stočila i k tomu jaké Skutečné dárky nejraději kupuje Pánek svým příbuzným: "Jeden z mých top je bezpečný porod, my kteří máme děti, tak si uvědomíme, že jenom 850 korun stačí, aby u porodu byly čisté nástroje, aby tam byla anesteze, aby tam byly potřebné léky, pokud je průběh porodu vyžaduje."

CELÝ ROZHOVOR nAJDETE NA WEBU CT24

Autor: Člověk v tísni

Související články