Už jsme zase všichni

Publikováno: 22. 8. 2016 Doba čtení: 1 minuta
Už jsme zase všichni
© Šárka Melenová

Změny se dějí. A je to vždy výzva. I když z naší pobočky za dobu, kterou tu pracuji, odešlo už několik skvělých lidí, tak ale zase přicházejí noví. A to je dobře. Občas je potřeba nový impuls. V poslední době probíhá hodně personálních změn. Hledáme nové lidi do zaběhlých i nových projektů, ale i náhrady za plánované odchody. Změnili jsme se tak na čas v malou personální agenturu. To bych neřekla, kolik lidí  nedokáže poslat motivační dopis.

Minulý týden jsem se na školení dozvěděla, jakými různými fázemi procházíme ve své práci, dokonce jimi prochází i celý tým, celá pobočka. Může se tak například nacházet v truchlící fázi. To si ale troufám říct, že se právě teď našemu týmu neděje, naopak.

Jak už nadpis říká, opět jsme v NZDM všichni. Přidali se k nám totiž dva fajn parťáci. První je Domča, která už prošla zkušební dobou a tak jsme moc rádi, že spokojenost je na obou stranách a mohli jsme si plácnout. Domča má už zkušenost z jiného NZDM, takže výběr z uchazečů byl jasný. Domča pracuje na pozici kontaktní pracovník a děti na ní od začátku reagují skvěle, hlavně díky jejímu optimismu.

Druhým nováčkem v týmu je Tomáš. Tomáše jsme u nás přivítali teprve v pondělí, tak si na to všichni zvykáme. A nestačíme se divit, co všechno umí a dělá. Tak třeba včera nám připravil moc dobrou boloňskou omáčku. A děti si získal už od prvního dne. Má s nimi velké zkušenosti a prostě mu to jde. Tomáš pracuje v NZDM na půl úvazku a v druhé půlce se bude věnovat workshopům na školách.

Tak tedy vítejte a ať se vám u nás líbí!

Autor: Šárka Melenová, Koordinátorka služeb pro děti a mládež

Související články