Vzhůru k výšinám...

Publikováno: 7. 4. 2017 Doba čtení: 1 minuta
Vzhůru k výšinám...
© Polina Pavluchenko

V rámci volnočasového klubu Objevitel navštěvujeme s dětmi nejen nejrůznější kulturní akce, ale i zážitkové či sportovní aktivity, abychom jim ukázali, že volný čas lze trávit aktivně, smysluplně a zábavně. Proto když jsme se dozvěděli, že se v našem nejbližším sousedství nachází jedno z největších bouldrových center v Evropě Lokal Blok (http://www.lokalblok.cz), neváhali jsme a hned jsme ho vyrazili prozkoumat. A musíme vám říct, že byl to zážitek!

Velmi milá instruktorka Karolína seznámila děti se základními pravidly pohybu na lezecké stěně, technikou lezení a zahrála si s nimi několik her, které zaujaly nejenom mladší žáky, ale i jejich doprovod. Kromě bezpečného pohybu na dětské části lezecké stěny se děti mohly plazit i přilehlým labyrintem, ze kterého byly tak nadšené, že jsme doufali, že je v něm nebudeme muset před odchodem hledat.

Celkově můžeme říci, že to byl skvělý dvouhodinový zážitek, na který budeme my i děti ještě dlouho s radostí vzpomínat. Děkujeme ještě jednou Lokal Bloku za tuto zajímavou variantu k našim klubovým aktivitám!


Autor: Polina Pavluchenko, Koordinátorka doučování a volnočasových aktivit

Související články