Zábavné odpoledne s Vox populi v Rokycanech

Publikováno: 2. 7. 2014 Doba čtení: 2 minuty
Zábavné odpoledne s Vox populi v Rokycanech
©

Plzeň (1. 7. 2014) - Na středeční odpoledne nachystali pracovníci regionální pobočky společnosti Člověk v tísni pro děti a jejich rodiče zábavné odpoledne VÍTÁNÍ PRÁZDNIN. To se odehraje od 15.00 hodin v Dělostřelecké ulici v Rokycanech.

Vedle „tradičních“ aktivit jako je výtvarná dílna pro nejmenší a malování na obličej čeká návštěvníky také Fajn bazar, v rámci kterého mohou lidé nakupovat a prodávat drobné věci pro radost. „S naší kamerou se účastníci mohou dále v rámci Vox populi podělit o svůj názor, jak by měla podle jejich představ vypadat ideální škola. Velkým lákadlem programu jistě bude dílna afrického bubnování,“ doplňuje popis akce Aleš Kavalír, ředitel regionální pobočky společnosti Člověk v tísni.
Hlavní náplní programu podpory vzdělávání je doučování dětí a podpora jejich rodičů. „Celý školní rok se kolegyně scházeli s dětmi a rodiči hlavně kvůli zlepšování školního prospěchu. Jsem moc rád, že se ve středu potkáme a o škole se zas jednou nebudeme muset bavit,“ usmívá se Kavalír. Ten však zároveň dodává, že i o prázdninách se budou s dětmi ke školní látce vracet. „Některé děti čeká příprava na reparáty a i s ostatními si alespoň na konci prázdnin budeme muset některé věci připomenout, uzavírá Aleš Kavalír.
Organizace pro program podpory vzdělávání shání na Rokycansku dobrovolníky. Vítáni jsou všichni, kdo mají dvě hodiny týdně čas a chtějí je věnovat ve prospěch dětí, které potřebují pomoc s doučováním. Více informací o možnosti zapojení naleznou zájemci zde.

Více informací: Dalibor Hapl, tel.: 739 320 308, email: dalibor.hapl@clovekvtisni.cz

 

Autor: