"Zažili jsme mnoho pozitivního i negativního, ale určitě to byl dobrý rok."

Publikováno: 16. 12. 2016 Doba čtení: 2 minuty
© ČvT archiv

VÁNOČNÍ PODĚKOVÁNÍ - Probíhá advent, nejraději bych řekla, už zase. Kolotoč celého roku už mele z posledního, mé oblíbené léto již dávno vzalo za své a vše důležité je skoro připraveno a hotovo. Končící rok pro mě bývá, a myslím, že nejsem sama, bilancování toho co se stalo. Proto bych se o to s Vámi ráda podělila. V uplynulém roce, jsme zažili mnoho pozitivního i negativního, ale určitě to byl dobrý rok.

Byli jsme úspěšní. Můžeme nově poskytovat takové odborné služby jako je dluhové a kariérní poradenství a sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Mohly jsme přibrat posilu do našeho týmu v předškolním klubíku a v neposlední řadě, také opět nabízíme workshopy pro děti na školách v Kladně a okolí. S tím souvisela i největší patálie tohoto roku, personalistika. Bylo opravdu velmi náročné vybrat a stále zaučovat nové a nové lidi. Od prvního sepsání inzerátu, přes čtení množství životopisů, až po výběrové pohovory a nástupy lidí je to minimálně do skončení jejich zkušební doby opravdu náročná práce. Každý jsme přeci jiný a to se musí odrazit i v práci. Ale jsem velmi ráda, že náš tým čítá v tuto chvíli již čtrnáct lidí.

Touto cestou bych také ráda poděkovala všem dárcům, sponzorům a spolupracovníkům. Je velmi hřejivé, že je tolik lidí a společností, kteří v naší práci vidí smysl a podporují ji. Rozhodně to pro nás není samozřejmost a velmi si toho vážíme.

Obdobnou hodnotu pro nás mají i naši dobrovolníci. V roce 2016 jich prošlo naší pobočkou celkem 20. Děkujeme!


Jestli bych si pro nás mohla do nového roku něco přát, budou to hlavně další spokojené děti, rodiny i jednotlivci, kteří budou potřebovat od nás pomoc. Děkuji všem a přeji příjemné svátky.

Autor: Karolína Fojtová, Vedoucí služeb

Související články