Bohouš a Dáša na stopě hladu

Varianty (kol.)

Zatím poslední příručka globálního rozvojového vzdělávání z cyklu Bohouš a Dáša se tentokrát věnuje otázkám potravinové bezpečnosti. Jednak z toho důvodu, že metodický materiál k výuce tohoto tématu dosud neexistoval a současně málokdo tuší, co tento pojem znamená. A jednak proto, že ačkoli jde o téma velmi aktuální, většina lidí u nás nebo žijících jinde v Evropě či v jiných vyspělých oblastech světa mu nevěnuje příliš velkou pozornost. Příručka již tradičně přibližuje vybrané téma globálního rozvojového vzdělávání pomocí komiksových příběhů, textů a výukových aktivit a průvodci jedoltivými kapitolami jsou oblíbené komiksové postavičky Bohouše a Dáši.  

Příručku Bohouš a Dáša na stopě hladu si můžete objednat za cenu poštovného a balného (90,- Kč za 1-2 ks) prostřednictvím elektronického formuláře níže. Doba dodání činí 2-3 týdny.

Materiál vznikl v rámci projektu Světová škola 2 (Global Action Schools 2 Communities) a projektu Náš společný svět. Jeho vznik byl finančně podpořen Evropskou unií a Ministerstvem zahraničních věcí České republiky v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.
 

Stáhnout Objednat tištěnou verzi