Chystáme ProAction Café aneb laboratoř nápadů!

Publikováno: 8. 9. 2021 Doba čtení: 2 minuty
Chystáme ProAction Café aneb laboratoř nápadů!
© Foto: unsplash.com

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Takový, který by byl prospěšný společnosti nebo životnímu prostředí? Vztahuje se Váš nápad k tématu ochrany klimatu nebo klimatické změně?

Pro Action Café je metoda, skrze kterou si účastníci vzájemně pomáhají posunout své nápady a náměty projektů do konkrétních obrysů a společensky prospěšných projektů se zaměřením na klimatickou změnu.

S nápady a návrhy projektů, které chcete rozpracovat a posunout se prosím hlaste do 24. 9. 2021. ProAction Café se koná 30. 9. od 17.00 do 20.00 ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí (v sálu René).

Facilitace: Eva Malířová a tým

Představujeme lektorku:

Eva Malířová: "Hledám způsoby, jak podpořit konstruktivní přístup ke globálním výzvám a vytváření společnosti, která dbá na potřeby všech i planety. A to jak ve své práci v Na Zemi, kde působím jako lektorka a metodička globálního vzdělávání, tak ve své práci s nenásilnou komunikací. Pracuji často s neziskovkami a pomáhám školám, jak být místem k učení se pro život. Ráda doprovázím strany při řešení konfliktů a facilituji participativní procesy s využitím přístupu Art of Hosting. Osobně jsem nejčastěji k zastižení v Brně."

Těšíme se na setkání!

Přihlašujte se ZDE.

V případě dotazů nebo komplikací kontaktujte Kateřinu Sequensovou, +420 723 442 521, katerina.sequensova@clovekvtisni.cz

ProAction Café je součástí projektu "1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change" financovaného z fondů Evropské unie. Evropská unie nenese zodpovědnost za obsah a průběh debaty ani využití poskytnutých materiálů. Výhradní odpovědnost nesou realizátoři projektu.

V rámci projektu 1Planet4All budeme účastníkům ProAction café nabízet možnost finanční podpory na jejich projekty a další spolupráci.

Autor: Varianty

Související články