Chystáme ProAction Café aneb laboratoř nápadů!

Chystáme ProAction Café aneb laboratoř nápadů!

8. 9. 2021

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Takový, který by byl prospěšný společnosti nebo životnímu prostředí? Vztahuje se Váš nápad k tématu ochrany klimatu nebo klimatické změně?

Pro Action Café je metoda, skrze kterou si účastníci vzájemně pomáhají posunout své nápady a náměty projektů do konkrétních obrysů a společensky prospěšných projektů se zaměřením na klimatickou změnu.

S nápady a návrhy projektů, které chcete rozpracovat a posunout se prosím hlaste do 24. 9. 2021. ProAction Café se koná 30. 9. od 17.00 do 20.00 ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí (v sálu René).

Facilitace: Eva Malířová a tým

Představujeme lektorku:

Eva Malířová: "Hledám způsoby, jak podpořit konstruktivní přístup ke globálním výzvám a vytváření společnosti, která dbá na potřeby všech i planety. A to jak ve své práci v Na Zemi, kde působím jako lektorka a metodička globálního vzdělávání, tak ve své práci s nenásilnou komunikací. Pracuji často s neziskovkami a pomáhám školám, jak být místem k učení se pro život. Ráda doprovázím strany při řešení konfliktů a facilituji participativní procesy s využitím přístupu Art of Hosting. Osobně jsem nejčastěji k zastižení v Brně."

Těšíme se na setkání!

Přihlašujte se ZDE.

V případě dotazů nebo komplikací kontaktujte Kateřinu Sequensovou, +420 723 442 521, katerina.sequensova@clovekvtisni.cz

ProAction Café je součástí projektu "1Planet4All – Empowering youth, living EU values, tackling climate change" financovaného z fondů Evropské unie. Evropská unie nenese zodpovědnost za obsah a průběh debaty ani využití poskytnutých materiálů. Výhradní odpovědnost nesou realizátoři projektu.

V rámci projektu 1Planet4All budeme účastníkům ProAction café nabízet možnost finanční podpory na jejich projekty a další spolupráci.

Autor: Varianty