Do Langhansu se vrací život. Přijďte v úterý na přednášku o působení Člověka v tísni v Latinské Americe!

Publikováno: 30. 5. 2021 Doba čtení: 1 minuta
Do Langhansu se vrací život. Přijďte v úterý na přednášku o působení Člověka v tísni v Latinské Americe!
© Tereza Hronová

Pojďte společně s námi oživit naši kavárnu a centrum Langhans. V minulém roce bylo pořádat akce obtížné, nehledě na dlouhé několikaměsíční uzavření. Nyní se znovu rozbíháme a potřebujeme vaší pomoc.

Aby Langhans znovu ožil, pořádáme přednášku na téma působení Člověka v tísni v Latinské Americe. Co děláme a jaké projekty běží na Kubě, v Nikarague, Venezuele a dalších zemí Latinské Ameriky? Jak vypadá běžný život a politická situace za oceánem?

Přijďte si udělat přijemné odpoledne na naší zahrádce a dozvědět se něco nového. V úterý 1. 6. od 15:00 v Langhansu!

Když se běžně mluví o působení Člověka v tísni, představím si Afriku, Blízký východ, Českou republiku. Rychlá reakce po povodních nebo po přírodní katastrofě, dlouhodobá pomoc s neřešenými problémy. V takovém kontextu působí Latinská Amerika trochu mimo, daleko. 

O problémech společnosti v Hondurasu nebo na Kubě se v Česku moc nemluví, informace a složité politické situace se k nám přes oceán dostávají skutečně těžce a s běžným čtenářem toto téma nerezonuje.

Ve skutečnosti má naše organizace rozběhlé projekty hned v několika zemích Latinské Ameriky. Podporujeme občanskou společnost, zajišťujeme přímou pomoc perzekuovaným. Usilujeme o informování široké veřejnosti i představitelů evropských vlád a institucí o skutečném dění.

Přijďte v úterý na otvíračku!

Pokud chcete zjistit, co se za těmito docela obecnými frázemi schovává, přijďte 1. 6. v 15:00 na setkání a přednášku s Lucií Argüellovou, vedoucí programů Člověka v tísni v Latinské Americe. Maximální kapacita je 20 lidí, zaregistrujte se prosím zde.
Otevíráme! Přednáška Člověk v tísni v Latinské Americe + sleva GinTonic&CubaLibre
Autor: Filip Chládek

Související články