Jak na nezraňující komunikaci? Podívejte se na webináře se Zdenkom Matulou

Jak na nezraňující komunikaci? Podívejte se na webináře se Zdenkom Matulou

29. 5. 2020

Podívejte se na záznam prvního ze série webinářů, který se věnuje principům nezraňující komunikace. Zdenko Matula se v něm zaměřuje na to, jak funguje náš mozek, což kromě jiného ovlivňuje i způsob, jakým komunikujeme s ostatními.

V rámci webináře se dozvíte několik prakticky užitečných informací o tom, jak funguje lidský mozek a proč se chováme tak, jak se chováme. Získáte inspiraci pro řešení různých problémů souvisejících s ovlivňováním chování. Na základě vybraných poznatků o fungování lidského mozku budeme hledat možnosti, jak v potenciálně konfliktních situacích najít přijatelné východisko.

Webinář je určený pedagogům MŠ, ZŠ, SŠ, asistentům pedagoga a provede vás jím zkušený lektor Zdenko Matula

Principy nezraňující komunikace I. 


Principy nezraňující komunikace II. 

V druhém díle webináře zaměřeného na nezraňující a konstruktivní komunikaci, se Zdenko Matula zaměřil na další praktickou a užitečnou inspiraci pro řešení problémů souvisejících s ovlivňováním chování. Na základě vybraných poznatků o fungování lidského mozku budeme hledat další možnosti, jak zvýšit pravděpodobnost, že u komunikačního partnera dojde k relativně trvalé změně v jeho chování.


Principy nezraňující komunikace III.

Podívejte se i na třetí a poslední část webinářového cyklu se Zdenkom Matulou o tom, jak předcházet problematickým situacím v komunikaci a nacházet vstřícnou a konstruktivní cestu při řešení problémů. 


Autor: Varianty