Jak na nezraňující komunikaci? Podívejte se na webináře se Zdenkom Matulou

Publikováno: 29. 5. 2020 Doba čtení: 1 minuta
Jak na nezraňující komunikaci? Podívejte se na webináře se Zdenkom Matulou
© Foto: varianty

Podívejte se na záznam prvního ze série webinářů, který se věnuje principům nezraňující komunikace. Zdenko Matula se v něm zaměřuje na to, jak funguje náš mozek, což kromě jiného ovlivňuje i způsob, jakým komunikujeme s ostatními.

V rámci webináře se dozvíte několik prakticky užitečných informací o tom, jak funguje lidský mozek a proč se chováme tak, jak se chováme. Získáte inspiraci pro řešení různých problémů souvisejících s ovlivňováním chování. Na základě vybraných poznatků o fungování lidského mozku budeme hledat možnosti, jak v potenciálně konfliktních situacích najít přijatelné východisko.

Webinář je určený pedagogům MŠ, ZŠ, SŠ, asistentům pedagoga a provede vás jím zkušený lektor Zdenko Matula

Principy nezraňující komunikace I. 


Principy nezraňující komunikace II. 

V druhém díle webináře zaměřeného na nezraňující a konstruktivní komunikaci, se Zdenko Matula zaměřil na další praktickou a užitečnou inspiraci pro řešení problémů souvisejících s ovlivňováním chování. Na základě vybraných poznatků o fungování lidského mozku budeme hledat další možnosti, jak zvýšit pravděpodobnost, že u komunikačního partnera dojde k relativně trvalé změně v jeho chování.


Principy nezraňující komunikace III.

Podívejte se i na třetí a poslední část webinářového cyklu se Zdenkom Matulou o tom, jak předcházet problematickým situacím v komunikaci a nacházet vstřícnou a konstruktivní cestu při řešení problémů. 


Autor: Varianty

Související články