Dobrovolnictví / stáž v Člověku v tísni

Vážení uchazeči o dobrovolnictví a stáže v Člověku v tísni,

velmi si vážíme vašeho zájmu o pomoc lidem v nouzi a o uplatnění v našich programech. Přehled veškerých možností neplacené spolupráce pravidelně aktualizujeme. Pod následujícím odkazem se dozvíte, kde vás aktuálně potřebujeme. :-) V případě, že budete mít o některou z uvedených příležitostí zájem, odpovězte přímo prostřednictvím odkazu v popisu spolupráce, případně na v textu uvedený e-mail.

Pokud v aktuální nabídce žádnou pro vás vhodnou pozici neobjevíte, ale přesto byste chtěli najít způsob, jak nám pomáhat nebo spolupracovat formou stáže, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, včetně informace o tom, ve které oblasti (sekci Člověka v tísni) hledáte uplatnění, a to prostřednictvím následujícího odkazu:

MÁM ZÁJEM!

POZOR! Vzhledem k velkému zájmu bohužel nejsme schopni zajistit stáž, případně místo dobrovolníka, všem zájemcům a odpovídáme pouze těm, jejichž žádostem lze aktuálně vyhovět.
Z důvodu koronavirové situace je pro nás příjem dobrovolníku příp. stážistů komplikovaný a v některých případech může dojít k přerušení spolupráce. Na místech, kde vás aktuálně potřebujeme (viz odkaz výše), se snažíme situaci přizpůsobit a vaší žádosti vyhovět.

Program Varianty, oddělení fundraisingu a program Jeden svět na školách aktuálně nepřijímá dobrovolníky ani stážisty.

Bližší informace o uplatnění v humanitární a rozvojové sekci se dozvíte zde. Na tyto pozice se lze přihlásit POUZE přes zveřejněné pozice na karierních stránkách.

Děkujeme a věříme, že se pro vás časem najde uplatnění, ať na dobrovolnické bázi nebo na některé z našich ostatních pozic.

HR oddělení Člověka v tísni

Podobné pozice