Dobrovolnictví / stáž v Člověku v tísni

Dobrovolnictví / stáž v Člověku v tísni

Tento inzerát je neaktivní.

Vážení uchazeči o dobrovolnictví a stáže v Člověku v tísni,

velmi si vážíme vašeho zájmu o pomoc lidem v nouzi a o uplatnění v našich programech. Přehled veškerých možností neplacené spolupráce pravidelně aktualizujeme. Pod následujícím odkazem se dozvíte, kde vás aktuálně potřebujeme. :-) V případě, že budete mít o některou z uvedených příležitostí zájem, odpovězte přímo prostřednictvím odkazu v závěru inzerátu, případně na v textu uvedený e-mail. Bližší informace o uplatnění v humanitární a rozvojové sekci se dozvíte zdeNa pozice do humanitární a rozvojové sekce se lze přihlásit POUZE přes zveřejněné pozice na karierních stránkách.

Pokud v aktuální nabídce žádnou pro vás vhodnou pozici neobjevíte, ale přesto byste chtěli najít způsob, jak nám pomáhat nebo spolupracovat formou stáže, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět. Mějte však prosím na paměti, že další stážisty aktuálně hledá pouze Festival Jeden svět, pobočky sociální integrace, mediální oddělení, lidskoprávní oddělení a personální oddělení. Pokud se tedy chcete ucházet o spolupráci v těchto odděleních, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis, včetně informace o tom, ve které oblasti (sekci Člověka v tísni) hledáte uplatnění, a to prostřednictvím následujícího formuláře:

MÁM ZÁJEM!

POZOR! Vzhledem k velkému zájmu bohužel nejsme schopni zajistit stáž, případně místo dobrovolníka, všem zájemcům a odpovídáme pouze těm, jejichž žádostem lze aktuálně vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Ještě jednou děkujeme za Váš zájem i podporu a věříme, že se pro vás časem najde možnost spolupráce, ať na dobrovolnické bázi nebo na některé z našich ostatních pozic.

HR oddělení Člověka v tísni

Podobné pozice