Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Přihlaste se do ProAction Café!

Publikováno: 19. 5. 2021 Doba čtení: 2 minuty
Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Přihlaste se do ProAction Café!
© Foto: unsplash.com

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Rádi byste jej posunuli o krok blíže k realizaci, ale potřebujete jej zkonzultovat? Pobavit se o něm s podobně naladěnými lidmi? Souvisí Váš nápad s klimatickou změnou?

Anebo zrovna teď žádný nápad nemáte, ale máte chuť podpořit ostatní svými zkušenostmi, nápady a energií? Pak vás zveme na online ProAction Café, které pořádáme v rámci projektu 1Planet4all.  

ProAction Café je metoda, pomocí které si účastníci vzájemně pomáhají posunout své nápady a náměty projektů do konkrétních obrysů a společensky prospěšných projektů. Naše ProAction Café se bude zabývat specificky nápady se zaměřením na klimatickou změnu. PĚT z vás přijde s nápadem a s pomocí ostatních ve skupinkách odejde s konkrétním plánem.

Mělo by se jednat o NÁPAD, který má potenciál zvýšit kvalitu života, podpořit lidi v místě jejich bydliště a zlepšit životní prostředí. Nápad by měl tematicky spadat do oblasti klimatu (osvěta, návrhy řešení apod.).

Zrovna nápad nemáte a RÁDI BYSTE PŘISPĚLI svými postřehy, zkušenostmi a schopnosti ostatním? ProAction café je i pro Vás!

PROACTION CAFÉ

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Přihlaste se do ProAction Café!

Kdy? Čtvrtek 17. 6., 17.00 – 19.30

Kde? online

Pro koho? primárně pro mladé lidi do 35 let 

Facilitátorka:

Eva Malířová 

Hledám způsoby, jak podpořit konstruktivní přístup ke globálním výzvám a vytváření společnosti, která dbá na potřeby všech i planety. A to jak ve své práci v Na Zemi, kde působím jako lektorka a metodička globálního vzdělávání, tak ve své práci s nenásilnou komunikací. Pracuji často s neziskovkami a pomáhám školám, jak být místem k učení se pro život. Ráda doprovázím strany v řešení konfliktů a facilituji participativní procesy s využitím přístupu Art of Hosting. Osobně jsem nejčastěji k zastižení v Brně.

  • Přihlaste se v roli účastníka nebo nositele nápadu v registraci ZDE.
  • Přihlášené projekty budeme průběžně zveřejňovat na Facebookové událost ZDE.

ProAction Café se koná v rámci projektu 1Planet4All podpořeného z prostředků Evropské unie. 

Autor: Varianty

Související články