Jak jsme pro děti uspořádali online make-up workshop
© Foto: Kateřina Šmídová

Během koronaviru je někdy opravdu těžké motivovat děti a dospívající k jakékoli činnosti. Dny se stékají do jedné velké, šedé kaluže a kvůli distanční výuce a nedostatku sociálních kontaktů se u mnohých z nich projevuje stav podobný syndromu vyhoření. Situace kariérních poradců je o to těžší, že za zpřísněných opatření mají k dispozici pouze onlinové nástroje. Ale právě těmi jsou děti přesyceny.  

V dubnu se povedlo uspořádat ve spolupráci s firmou Sabon online make-upový workshop. Jeho lektorování se ujal zkušený vizážista Vladimír Tarcala. Workshopu se zúčastnil překvapivý počet klientů a i několik kolegyň, protože i my jsme rády, když nám to sluší 😊. Vláďa měl co dělat, aby zodpověděl všechny dotazy ohledně péče o pleť i make-upu, které děti aktivně pokládaly.

Na konci workshopu jsme vyhlásili soutěž o ceny, které nám věnovala firma Sabon. Jedná se o luxusní přírodní kosmetiku s minerály z Mrtvého moře. Pokud se chcete i vy rozmazlovat a udělat si voňavou radost, mrkněte na jejich stránky, určitě vám něco padne do oka.

https://www.sabon.cz/cs/

https://www.facebook.com/SABON.CZ 


Autor: Kateřina Šmídová, Kariéní poradce (Beroun)

Související články