Zábavná odpoledne v lokalitách

Publikováno: 27. 11. 2016 Doba čtení: 2 minuty
Zábavná odpoledne v lokalitách
© Lenka Hozáková

Společnost Člověk v tísni nabízí své služby obyvatelům města Bílina již 10 let. Jedná se především o terénní, sociální a vzdělávací služby, ale i o volnočasové aktivity pro děti a mládež. Jsme tu pro vás v každý všední den, abychom vám poskytli vámi vyhledávanou pomoc. 

S koncem letních prázdnin a začátkem babího léta jsme se rozhodli za vámi vyrazit do lokalit. Ptáte se proč? Jednoduše proto… Často přichází klienti k nám do kanceláří Integrovaného centra prevence, či my za nimi do domácnosti, kde jen řešíme, řešíme a řešíme aktuální problémy. Proto jsme si řekli, že je ten správný čas na trochu zábavy a odreagování. Ale aby to nevyznělo, že jsme si šli jen hrát, chtěli jsme vás především informovat o tom, co jsme za organizaci, s kým pracujeme, jaké služby jsou u nás dostupné a případně zodpovědět vaše dotazy. Připravili jsme tedy veškeré potřebné pomůcky na soutěže pro děti i dospělé, letáčky s informacemi o jednotlivých službách a vyšli za vámi. Díky daru od společnosti Randstad jsme dětem mohli za odměnu rozdávat také drobné odměny v podobě balonků, sladkostí apod. Dne 14. 9. 2016 proběhlo první zábavné odpoledne lokalitě Teplického předměstí, následující čtvrtek následovala lokalita Chlum a nezapomněli jsme ani na Pražské předměstí, kam jsme se vydali v poslední zářijový čtvrtek.

K našemu překvapení se soutěží ve všech zmíněných lokalitách zúčastnil velký počet lidí, což nás motivuje se za vámi zase v blízké době podívat. Děkujeme tímto všem zúčastněným, vedení města Bílina za povolení uspořádání těchto akcí a v neposlední řadě také Městské Policii Bílina za asistenci při pořádání těchto akcí.

Zde se můžete podívat, jak to celé probíhalo. 

Autor: Jiřina Hadrávková, Sociálně aktivizační pracovnice

Související články