Záznamy online akcí

Záznamy online akcí

© Foto: Victor He on Unsplash  

Zde najdete veškeré dostupné záznamy z webinářů, veřejných akcí, debat, konferencí a dalších vystoupení pořádaných vzdělávacím programem Varianty. 

V důsledku koronavirové krize jsme byli nuceni převést všechny naše vzdělávací kurzy a akce do online podoby. Pro řadu formátů a témat se tato podoba ukázala jako užitečná. Velkou výhodou online světa je snadnější dostupnost a nižší náklady pro všechny zúčastněné. Přestože online vzdělávání nemůže zcela nahradit kvality vzdělávání spojeného s interakcí, diskusí a komplexnějšími didaktickými postupy a metodami, nejen v časech krize může být vhodnou alternativou nebo doplňkem. Srdečně vás proto zveme ke sledování záznamů z webinářů, vystoupení na konferencích nebo debat a jiných setkání ve virtuálním prostoru.


Podívejte se na nabídku našich aktuálních i dlouhodobých online kurzů a webinářů.

Klimatická změna v příbězích: záznam debaty se čtyřmi odborníky z oblasti klimatu.

Summit Světových škol 2021: záznamy přednášek především o změnách klimatu. 


Výuková videa s Klárou Smolíkovou a Jiřím W. Procházkou o využití komiksu ve výuce. 

Záznamy z třetího ročníku konference S asistenty k lepší škole, který proběhl online. Konference se konala 20. října 2020. 

 


O domově a migraci, principech konzumní společnosti i rozmanitosti světa. Podívejte se na webináře ke knize Největší přání, které spolu se svými hosty připravila Petra Skalická!

Celý text Méně textu

Články