Pracovník/pracovnice předškolního klubu v Ústí nad Labem na 0,5 úvazku

Do našeho týmu v pracovišti Ústí nad Labem hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka/pracovnice předškolního klubu. Hlavní náplní práce je zajištění pravidelného chodu našeho předškolního klubu Stonožka v Mojžíři a aktivní spolupráce s předškolními dětmi a jejich rodinami v oblasti vzdělávání.

Typ úvazku: 0,5

Náplň práce:
- zajištění pravidelného chodu předškolního klubu (v dopoledních hodinách) pro děti ve věku 3 - 5 let
- přímá práce v klubu probíhá 2x v týdnu
- pravidelný kontakt a spolupráce s dětmi a jejich rodiči v oblasti vzdělávání
- organizace volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti a rodiče
- spolupráce s MŠ v rámci tzv. adaptačních dnů
- vedení potřebné projektové dokumentace
- spolupráce s ostatními členy týmu
- účast na poradách, supervizích a vzdělávání

Naše požadavky:

ideálně školu pedagogického směru
- zájem o práci s předškolními dětmi, empatii, zralou motivaci, rozvinuté komunikační dovednosti
- odhodlání prosazovat rovný přístup ve vzdělávání
- ochotu přímé práce v sociálně vyloučených lokalitách
- zájem o danou problematiku a ochota dál se v této problematice vzdělávat
- samostatnost i schopnost pracovat v týmu
- zodpovědnost a snaha aktivně posouvat věci dál
- dobrou znalost práce na PC - Microsoft Office
- trestní bezúhonnost

Co nabízíme:

- platové ohodnocení 13.000 Kč HM,
- osobní ohodnocení 1.300 Kč (po ukončení zkušební doby),
- zázemí velké neziskové organizace
- práci, která má smysl, v neformálním a příjemném prostředí
- pravidelné porady a konzultace s kolegy a nadřízenými
- nefinanční benefity (25 dnů dovolené, sickdays, notebook, telefon, supervize, studijní volno atd.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu cecilie.beranova@clovekvtisni.cz.
Další informace naleznete na www.clovekvtisni.cz/usti nebo www.facebook.com/clovekvtisni.unl.

NÁSTUP září 2023