Terénní koordinátor/ka SOS Morava

Tento inzerát je neaktivní.

Místo výkonu práce: Hodonín

Doba trvání: 1. 8. – 31. 12. 2021 s možností prodloužení

Úvazek: plný

Přímý nadřízený: Projektový manažer SOS Morava

Nástupní plat: 31 - 35 000,- Kč měsíčně

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Koordinace týmu 3 - 5 terénních pracovníků
  • Práce v terénu a přímá komunikace s občany v zasažené oblasti, zaměření na pomoc živnostníkům a podpora komunitních iniciativ
  • Přímá práce s klienty, jednotlivci a rodinami, kteří se ocitli v nepříznivé situaci, identifikace potřeb, doprovod a asistence při komunikaci s jinými organizacemi a institucemi
  • Administrativní práce, reportování
  • Spolupráce s dalšími členy týmu SOS Morava, komunikace a spolupráce s místní samosprávou a partnerskými organizacemi při realizaci opatření
  • Plánování, realizace a vyhodnocení poskytované podpory postiženým občanům
  • Sběr a monitoring aktuálních dostupných dat. Celkový monitoring dění v lokalitách, zjišťování problémů obyvatel v komunitě

Očekáváme:

  • Připravenost a motivaci pro práci s lidmi, kteří mají traumatizující zkušenost a octli se ve složité životní situaci
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Schopnost s postiženými přátelsky a citlivě komunikovat a respektovat rozdílné zázemí, ze kterého pocházejí
  • Empatii, spolehlivost, schopnost týmové práce, ale i samostatnost
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Vzdělání – VŠ, VOŠ, případně SŠ v oboru sociální práce, pedagogiky, vychovatelství a další obory humanitního směru
  • Schopnost řešení krizových situací a rozhodování
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota pravidelně cestovat do postižené oblasti i na centrálu v Praze
  • Znalost práce s MS Office (Excel, Word a Outlook)

Co nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR
  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených tornádem
  • Ubytování v místě výkonu práce
  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova
  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc
  • Otevřenou a neformální pracovní kulturu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené za rok
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář.

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).