Transformujete svůj život pomocí Transferu

Publikováno: 21. 11. 2017 Doba čtení: 1 minuta
Ilustrační obrázek - foto koláž
© Foto: Petra Štědroňová

O existenci projektu Transfer se v Bílině ví už víc než rok. Tak jen rychlé opáčko pro ty, kteří ještě neví. Projekt Transfer na bílinské pobočce Člověka v tísni pomáhá mladým lidem vzdělávat se nebo zařadit se do pracovního procesu. Za více než rok prošlo projektem kolem třiceti mladých lidí. Někteří z nich už pracují, někteří stále spolupracují a někdo je zpátky ve škole.   

V projektu je možnost zúčastnit se různých motivačních aktivit. Poskytujeme poradenství v pracovně právní oblasti. Pokud je potřeba, účastníka můžeme doprovodit na jednání na úřad práce či k lékaři. Také je možné využít finančního a dluhového poradenství.

Novinkou letošního podzimu je možnost získat rekvalifikaci v kurzu ušitém přímo na tělo každému účastníkovi. Společně vybereme kurz, který by mu mohl otevřít dveře k vysněné pracovní pozici s dobrým výdělkem. Příkladem takové rekvalifikace může být řidičský průkaz sk. B, kurz na kadeřnici anebo kurz práce s počítačem. Projektové rekvalifikace můžou pro vás být pro novým startem.


Pokud se o projektu chcete dozvědět více a odstartovat změnu, neváhejte nás kontaktovat.


Autor: Petra Štědroňová, Osobní poradkyně

Související články