WORKOUT TRÉNINK

Publikováno: 15. 1. 2016 Doba čtení: 1 minuta
WORKOUT TRÉNINK
© Marek Vimrů

Začátek nového roku je často ve znamení nejrůznějších předsevzetí... Říkáme si, co všechno změníme, s čím začneme, co budeme dělat jinak... Ale ne vždycky se nám to tak úplně povede. Není čas, vůle, vytrvalost... a nakonec mnohdy zůstane jen u slov.

My u nás, v Otevřeném klubu, jsme na to šli mazaně. Žádná novoroční předsevzetí. Žádné zásadní životní změny jen proto, že je nový rok. Začít se sebou něco dělat nebo měnit svůj život se dá přece kdykoli. Třeba hned teď! A přesně tak jsme to udělali.

Na kratičké přednášce na bílinském Gymnáziu jsme potkali Marcela. Slovo dalo slovo a od listopadu loňského roku u nás na pobočce probíhá pravidelně každý čtvrtek od 13:00 do 15:00 workoutový trénink, který vede právě Marcel.

Sám se o cvičení zajímá. Je členem širší komunity lidí, kteří si říkají SEBERVOLTA (více o tom, co to vlastně Seberevolta je, se můžete dočíst třeba zde: http://www.seberevolta.cz/), hraje americký fotbal za tým Nordians Teplice, prostě je sportovcem tělem i duší. Marcel stál společně s dalšími jak u myšlenky, tak u následných kroků vedoucích k vybudování outdoorového workoutového hřiště v Bílině.

Takže – ať už jste si dali předsevzetí o Silvestra, nebo jste se rozhodli právě teď – totiž, že na sobě chcete zamakat... Neváhejte a klidně si přijďte zacvičit k nám. S námi!
Jestli je vám 15 – 26 let, tak vám v tom vůbec nic nebrání.

WORKOUT TRÉNINK*KAŽDÝ ČTVRTEK 13:00-15:00*ČLOVĚK V TÍSNI BÍLINA

Autor: Marek Vimrů, pracovník NZDM Otevřený klub

Související články