Na exkurzi!

Publikováno: 2. 3. 2017 Doba čtení: 1 minuta
Na exkurzi!
© Foto: ČvT archiv

Víte, že projekt Transfer se věnuje mladým lidem od 15 do 29 let, kteří již nestudují a nejsou zapojeni na trhu práce? V tomto projektu mají mladí lidé možnost účastnit se aktivit, které jim mohou pomoci usnadnit vstup a uplatnění na trhu práce. Jedná se například o rekvalifikační a motivační kurzy, setkání  s místními zaměstnavateli a také exkurze do firem.

 A proto bychom Vás rády pozvaly na exkurzi do společnosti GLENCORE, která se bude konat ve středu 29. 3. 2017. Společnost GLENCORE má pro účastníky exkurze připravený program, kde nás provedou prostředím výroby a zodpoví dotazy. Případným zájemcům nabízí volné pracovní pozice jako je např. operátor lisovny, mechatronik, či mistr směny.

 Dále pro Vás připravujeme kurz pro začínající podnikatele. Naučíte se v něm vést daňové evidence, účetní agendy, personální činnosti, marketing apod. Důležitou částí kurzu bude „koučink“, což znamená, že Vás povede profesionál. Ten Vám pomůže v  rozvoji Vašich schopností a dovedností zejména při nastavení podnikatelského plánu.

V případě, že máte zájem zapojit se do projektu Transfer a zúčastnit se například těchto aktivit, kontaktujte nás:

Tereza Hajdúová, 739 220 904, tezera.hajduova@clovekvtisni.cz

Markéta Němcová, 770 120 535, marketa.nemcova@clovekvtisni.cz

Nebo na facebooku Transfer Ústí nad Labem

Autor: Markéta Němcová, streetworker

Související články