Zkuste práci ve financích, která dává smysl

Zkuste práci ve financích, která dává smysl

25. 9. 2017

Baví vás finanční management či účetnictví, ale potřebujete v práci cítit smysl? Pojďte do Člověka v tísni! Sháníme kolegy na pozice účetní, accounting controller, finanční manažer, compliance a další...

Pracujeme ve 30 zemích světa i v České republice a pomáháme lidem postavit se na vlastní nohy. Administrujeme rozpočet přes 1,7 miliardy korun, účtujeme ve více než čtyřiceti měnách, získáváme podporu soukromého businessu, vlád i mezinárodních institucí a dále rosteme. Pracujeme v programech Microsoft Dynamics NAV, ELO atd. Náš tým vedou lidé se zkušeností v controllingu, auditu, finančním řízení projektů, účetnictví a daních. Sháníme kolegy do pražské centrály i pro práci na zahraničních misích. Připojte se k nám!

Ve srovnání s prací v soukromé sféře, veřejné správě či auditorských a poradenských firmách nabízíme čtyři podstatné výhody:

  • neformální pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře

  • spolupráci s profíky, pro které je osobní rozvoj a kariéra stejně důležitá jako hodnoty poctivosti, osobní tvořivosti, objevování nových věcí a pocit z dobře odvedené práce
  • příležitost začít dělat rychle zajímavější práci a najít v týmu místo odpovídající vašim zkušenostem a talentu
  • práci ve financích, která podporuje konkrétní pomoc druhým a zajímavé kulturní a vzdělávací projekty.

Jste absolvent či zkušený profík? Vyzkoušejte si náš finanční test!

Pokud by Vám formulář testu nefungoval, můžete se na něj dostat přes tento link

Doufáme, že pro Vás testové otázky nebyly moc těžké. Horší výsledek nemusí nutně znamenat, že nejste vhodný uchazeč, protože test pokrývá širokou škálu znalostí a dovedností. Důležitá je pro nás především motivace a schopnost se rychle učit. Pokud  uvažujete o práci u nás, prohlédněte si prosím aktuální pozice nebo nám rovnou pošlete Vaše CV a motivační dopis. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

V současnosti hledáme kolegy na tyto pozice:

Chcete se s námi setkat osobně?

Můžete nás potkat ve čtvrtek 19.10.  na pracovním veletrhu ŠANCE pořádaném na VŠE.

Pro více informací nás kontaktujte na:

A co říkají na práci v tísni Romana s Martinou?

Podívejte se, jak to vypadá na misi 

Kdo je Člověk v tísni?

Naše společnost vznikla v roce 1992 v okruhu válečných zpravodajů a novinářů, kterým už nestačilo jen přivážet ze zahraničních cest informace o probíhajících válkách a začali do oblastí konfliktů vyvážet pomoc. Postupně jsme se etablovali jako profesionální humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat respektování lidských práv ve světě.

Během dvaceti pěti let své existence jsme se stali jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Naše lidskoprávní sekce podporuje obránce lidských práv, kteří se v zemích s represivními režimy potýkají s perzekucemi, pronásledováním, šikanou, či jsou vězněni kvůli svým názorům nebo aktivitám.

V Česku působíme na více než polovině základních a středních školách v oblastech, kde chybí podpora státu. Učitelům zdarma poskytujeme materiály k výuce moderních československých dějin a složitých aktuálních témat. V současnosti se soustředíme na oblast mediální výchovy, která se ukazuje jako klíčový předpoklad pro pochopení změn probíhajících ve světě i udržení demokracie.

Kurzy Člověka v tísni ročně projde přes tisíc učitelů, asistentů pedagoga či studentů pedagogických oborů. Tři sta našich dobrovolníků doučuje děti rodičů, kteří sami dosáhli nízkého vzdělání a nejsou jim schopni pomoci vlastní silou. Provozujeme předškolní a nízkoprahové kluby, které dětem pomáhají kompenzovat sociální handicap a celkově tak podporujeme přes dva tisíce dětí v nejchudších regionech Česka.


Ohlédnutí za 25 lety Člověka v tísni 

Autor: PIN
Chci hned pomoci
Chci darovat pravidelně