Světová škola nabízí metodickou podporu školám pro další školní rok!

Publikováno: 1. 9. 2020 Doba čtení: 1 minuta
Světová škola nabízí metodickou podporu školám pro další školní rok!
© Tomáš Princ

Podívejte se na záznam informačního webináře pro zájemce o program Světová škola. Seznámíte se jak s principy globálního rozvojového vzdělávání a cíly programu Světová škola, tak s konkrétními příklady z praxe jednotlivých škol. O svých zkušenostech s programem promluví také host webináře, František Brauner z gymnázia Olomouc-Hejčín. 

Podívejte se na záznam informačního webináře a přihlaste se do dalšího ročníku!


Co vám projekt Světová škola přinese?

  • Společně s žáky se naučíte zapojovat do veřejného dění ve své komunitě a přispívat k řešení vybraných místních problémů s globálním přesahem.
  • Získáte systematickou metodickou podporu v zavádění průřezových témat do výuky a každodenního života školy.
  • Máte možnost zdarma se účastnit akreditovaných seminářů a získat metodické materiály pro práci s globálními tématy ve výuce.
  • Obdržíte prestižní ocenění, kterému byla udělena Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Záštita Ministerstva zahraničních věcí ČR.
  • V neposlední řadě dáváte najevo, že Vaše škola vede žáky i učitele k porozumění světu, ve kterém žijeme, a k odpovědnosti za jeho aktivní vytváření.

Andrea Tláskalová ze ZŠ Zbiroh se s námi podělila o to, co jí samotné přineslo zapojení do programu Světová škola. Podívejte se!


Přihlašování končí 15. 9. 2020.

Přihlášku najdete http://www.svetovaskola.cz/formulare nebo napište pro více informací našim koordinátorům http://www.svetovaskola.cz/kontakty  

Autor: Varianty

Související články