Zkuste práci ve financích, která dává smysl

Zkuste práci ve financích, která dává smysl

25. 9. 2017

Baví vás finanční management či účetnictví, ale potřebujete v práci cítit smysl? Pojďte do Člověka v tísni! Sháníme kolegy na pozice účetní, accounting controller, finanční manažer, compliance a další...

Pracujeme ve 30 zemích světa i v České republice a pomáháme lidem postavit se na vlastní nohy. Administrujeme rozpočet přes 1,7 miliardy korun, účtujeme ve více než čtyřiceti měnách, získáváme podporu soukromého businessu, vlád i mezinárodních institucí a dále rosteme. Pracujeme v programech Microsoft Dynamics NAV, ELO atd. Náš tým vedou lidé se zkušeností v controllingu, auditu, finančním řízení projektů, účetnictví a daních. Sháníme kolegy do pražské centrály i pro práci na zahraničních misích. Připojte se k nám!

Ve srovnání s prací v soukromé sféře, veřejné správě či auditorských a poradenských firmách nabízíme čtyři podstatné výhody:

  • neformální pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře

  • spolupráci s profíky, pro které je osobní rozvoj a kariéra stejně důležitá jako hodnoty poctivosti, osobní tvořivosti, objevování nových věcí a pocit z dobře odvedené práce
  • příležitost začít dělat rychle zajímavější práci a najít v týmu místo odpovídající vašim zkušenostem a talentu
  • práci ve financích, která podporuje konkrétní pomoc druhým a zajímavé kulturní a vzdělávací projekty.Pokud  uvažujete o práci u nás, prohlédněte si aktuální pozice Pro více informací nás kontaktujte na:

A co říkají na práci v tísni Romana s Martinou?

Podívejte se, jak to vypadá na misi 

Kdo je Člověk v tísni?

Naše společnost vznikla v roce 1992 v okruhu válečných zpravodajů a novinářů, kterým už nestačilo jen přivážet ze zahraničních cest informace o probíhajících válkách a začali do oblastí konfliktů vyvážet pomoc. Postupně jsme se etablovali jako profesionální humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat respektování lidských práv ve světě.

Během dvaceti pěti let své existence jsme se stali jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Naše lidskoprávní sekce podporuje obránce lidských práv, kteří se v zemích s represivními režimy potýkají s perzekucemi, pronásledováním, šikanou, či jsou vězněni kvůli svým názorům nebo aktivitám.

V Česku působíme na více než polovině základních a středních školách v oblastech, kde chybí podpora státu. Učitelům zdarma poskytujeme materiály k výuce moderních československých dějin a složitých aktuálních témat. V současnosti se soustředíme na oblast mediální výchovy, která se ukazuje jako klíčový předpoklad pro pochopení změn probíhajících ve světě i udržení demokracie.

Kurzy Člověka v tísni ročně projde přes tisíc učitelů, asistentů pedagoga či studentů pedagogických oborů. Tři sta našich dobrovolníků doučuje děti rodičů, kteří sami dosáhli nízkého vzdělání a nejsou jim schopni pomoci vlastní silou. Provozujeme předškolní a nízkoprahové kluby, které dětem pomáhají kompenzovat sociální handicap a celkově tak podporujeme přes dva tisíce dětí v nejchudších regionech Česka.


Ohlédnutí za 25 lety Člověka v tísni 

Autor: PIN