Junior účetní

Člověk v tísni, o.p.s. hledá kolegu/yni na pozici junior účetní

Jsme jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Pomáháme v zahraničí i v České republice. Do našeho pražského finančního týmu hledáme novou posilu na pozici junior účetní. Na této pozici budete pracovat pro centrálu v Praze a hlavním úkolem je vystavování prodejních faktur.

Typ úvazku: 0,9 – 1,0
Nástup: ihned
Pracovní úvazek: doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti vystavování a účtování prodejních faktur a záloh včetně problematiky DPH.
  • Vaší zodpovědností bude kontrola saldokonta a urgování plateb po splatnosti.
  • Budete spolupracovat na přípravě závěrky organizace.
  • Budete mít na starosti ostatní účetní a administrativní práce.
Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání, výhodou je vzdělání ekonomického směru
  • předchozí zkušenost na pozici junior účetní alespoň 2 roky
  • středně pokročilá znalost práce s MS Excel
  • občas budete komunikovat v angličtině, proto potřebujeme, abyste se v angličtině dokázal/a domluvit a komunikovat písemně
  • předchozí zkušenost s problematikou DPH je výhodou
  • schopnost a ochota učit se, logické myšlení, orientace na detail a schopnost komunikace
  • potřebujeme potvrzení o trestní bezúhonnosti

Co nabízíme:

  • Nástupní plat v rozmezí 21.000 – 24.000 Kč hrubého podle Vašich předchozích zkušeností.
  • Naše organizace je stabilní, ale zároveň se stále vyvíjí. Prostředí, ve kterém byste pracoval/a je neformální a otevřené.
  • Dobrý pocit, že děláte práci, která má smysl.
  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů a zároveň Vám dáme prostor pro Vaše vlastní nápady.
  • Možnost školení, přispíváme na jazykové vzdělávání.
  • Dovolená v délce 5 týdnů.
  • Máte možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje.
  • Do práce si můžete vzít svého psa a pro Vaše malé děti máme v budově vlastní dětský klub.

Pokud by Vás naše nabídka zaujala, prosíme, abyste zaslal/a strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu eliska.kocianova@clovekvtisni.cz co nejdříve. Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 3 týdnů od  přijetí Vašeho životopisu. Budeme se těšit na Vaši odpověď.